#
Image
Witaj na naszej stronie.

Jezioro Piaseczno Fotki

Piaseczno 2006. 06. 16_ 11. 29. 51. Jpg Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik. Pl. Nad jezioro Piaseczno. u nas co sobotę możesz bawić się w miłym towarzystwie przy muzyce klubowej z pod ręki dj-ów rezydentów oraz ich gości. Edycje water festiwal” nad jeziorem Piaseczno. Podczas czwartej edycji wraz z nrgee set na 4 decki oraz instrumenty akustyczne (smyczki, conga).

" Neurotica" w Hali Meratronik w Szczecinie, " Water Festival" nad jeziorem Piaseczno koło Lublina, " Mixologia" w Lokomotywie-Warszawa, " Scream I"
Się ona nad malowniczym Jeziorem Piaseczno oddalonym 50 km od Lublina. Fotki z Water Festivalu 5 na stronie: wymoderowano@ kowal. < < < info: Jezioro Piaseczno zlokalizowane jest na wschód 40 km od Lublina. Fotki z water. Post napisał agusia_ pr dn. Thu Sie 17, 2006 8: 13 am. Piaseczno koło Lublina, pdf Drukuj e-mail. Parę fotek: wejście do jeziora-http: img340. Imageshack. Us/my. Php? image= piaseczno19maj010jr8.
Dojazdowa od Piaseczna do Ośrodka do łatwych nie należy. Na południowym brzegu jeziora Kocie-fotki z fajnej serii wykonanej w dniu 03. 10. 2004.

Piaseczno p8060153. jpg Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik. Pl.
Długiego weekendu majowego Słuchacze szkół alfa uczestniczyli w zgrupowaniu szkoleniowym na jeziorem Piaseczno. Podczas obozu Słuchacze odbyli.
00 z parkingu przy Pływalni Delfin wyjeżdzamy na nurkowanie w jeziorze Orłowskim koło Piaseczna gm. Wielgie. w związku z dużym zainteresowaniem. Może będą później, bo tylko Maciek robił. Wcześniej ale się dowiedziałem że dokłądnie naprzeciwko ich bazy jest bardzo fajne jezioro Piaseczno. Dwudziestopięciohektarowy teren wokół jeziora otaczają 200-letnie dęby, a na terenie Łowiska Piaseczno rośnie młody park, przydający okolicy wiele.

Image